Animotuko nuotykiai Vilniaus knygų mugėje 2019

Mielieji bičiuliai, nekantraujame su Jumis pasidalinti savo įspūdžiais iš kasmetinės, jubiliejinės 20-osios Vilniaus knygų mugės! Nors knygas ir vaikišką literatūrą labai mėgstame, iki šių metų dar neteko dalyvauti mugėje kaip dalyviams. Buvome labai teigiamai nustebinti!

Žinojome, kad mažieji mūsų žiūrovai yra smalsūs, tad jiems paruošėme įtraukiančios animacijos dirbtuvėles. Ir mums neteko nusivilti - vos spėjome suktis. Nesustojančiame knygų mugės šurmulyje, kartu su mažaisiais ir didesniais žiūrovais animavome pačias netikėčiausias ir vaikiškos fantazijos kupinas istorijas: pelėda sėdėjo torte, voverė skraidė, veikėjai mainėsi galvomis, dvi voverės mėtėsi gilėmis ir netyčia pasodino medį, pabaisiukai pavogė tortą ir dar daug kitų netikėtų ir linksmų nutikimų!

Be galo smagu susitikti tiek žmonių, kuriems patinka mūsų darbai ir kūryba. Net širdis apsalo. Tad, dėkojame visiems, kurie mus palaiko ir domisi. Smagu, kai ne tik vaikučiai, bet ir tėveliai žino mūsų dainelių tekstus ir fotografuojasi su mūsų veikėjais, domisi animacija. Taip pat susitikome labai daug bendraminčių - lietuviško turinio mažiesiems kūrėjų, iš kurių pasisėmėme idėjų, optimizmo ir motyvacijos!

O štai keletas akimirkų iš mūsų stendo:

_DSC00499 _DSC_0739 dirbtuves vaikams
 
animacijos dirbtuves _DSC00622 _komanda
Iki kitų pasakiškų susitikimų!
gabija, (Pirmadienis, 2019 vasario 25)