Kūrybinės dirbtuvės

Animotuko kūrybinės dirbtuvėlės

Animotuko kūrybinės dirbtuvės vaikams organizuojamos sustabdyto kadro arba stop kadro (angl. stop motion) principu visoje Lietuvoje. Šios kūrybinės dirbtuvės skirtos 4-12 m. vaikams, priešmokyklinėms darželio grupėms, pradinių klasių grupėms, bibliotekų vaikų skyrių užsiėmimams, įvairiems renginiams, mugėms ir festivaliams.

Sustabdyto kadro kūrybinės animacijos dirbtuvės vaikams tai puikus būdas įsitraukti, įgalinti, šviesti ir įkvėpti įvairaus amžiaus ir sugebėjimų vaikus bei leisti jiems kūrybingai išreikšti savo idėjas mokantis daug neįkainojamų įgūdžių.

Šios kūrybinės dirbtuvės vaikams skatina planavimo, komunikavimo ir organizavimo įgūdžius, problemų sprendimą, pasitikėjimą savimi, taip pat sustiprina daugelį mokymo programų sričių, įskaitant socialinių, pažinimo, komunikavimo ir meninių kompetencijų ugdymą.

Animotuko kūrybinės dirbtuvėlės

Vaikams gerai žinomi tokie animaciniai filmai kaip: Volisas ir Gromitas, Šaunusis ponas Lapinas, Aviukas Šonas, yra kurti naudojant sustabdyto kadro techniką. Animacijos dirbtuvių metu vaikai turi puikią progą pamatyti animacijos filmų kūrimo užkulsius, suprasti ir suvokti, kiek pastangų reikalauja jų mėgstami filmai tuo pačiu linksmai ir kūrybingai leisdami laiką.

Mūsų kūrybinių dirbtuvių turinys gali būti, gerai vaikams žinomi Animotuko pasakų bei „Tilidūda“ animacijų veikėjai, kuriuos galite pamatyti mūsų Animotuko TV skiltyje. Šiais veikėjais siekiant vaikus sudominanti dar labiau įsitraukti į veiklą, bei tiems, kurie nėra susipažinę su mūsų veikėjais priartėti prie lietuviškos ir autentiškos animacijos taip praplėčiant savo akiratį ir skatinant lietuviškos kultūros išlaikymą. Priklausomai nuo pageidavimų kūrybinių animacijos dirbtuvėlių turinys gali būti ir Jūsų pasirinkta tema pritaikyta reikiamam renginiui, norams ir pageidavimams.

Užsiėmimai vyksta grupėmis, dažniausiai iki 10-ies vaikų, tačiau priklausomai nuo renginio vaikų skaičių galima derinti.

Bendrai esame sukaupę virš 10-ies metų animavimo patirtį ir jau 3-čius metus organizuojame įvairių tipų kūrybines dirbtuves vaikams.

Dirbtuvių kaina derinama priklausomai nuo individualių norų ir pageidavimų, grupės dydžio, bei užsiėmimo tipo. Norėdami užsisakyti kūrybines dirbtuves vaikams ar sužinoti daugiau informacijos kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:


Tel. nr.: +370 658 77775
El. paštas: info@animotukas.lt

Lauksime Jūsų užklausų ir susitikimo magiškame pasakų ir animacijos pasaulyje!


Čia galite pamatyti kaip vyksta dirbtuvės:Čia galite pamatyti, ką vaikams pavyksta padaryti per porą užsiėmimų: