Lietuviška animacija vaikams jau tavo telefone

lietuviska animacija vaikams

Milijonų peržiūrų ir didžiulio susidomėjimo sulaukęs animuotų dainelių projektas persikelia į greitesnį, patogesnį ir lengviau prieinamą formatą – mobiliają aplikaciją.

Artėjant šilčiausioms metų šventėms, Animotukas.lt komanda dovanoja naują programėlę mažiesiems bičiuliams ir jų tėveliams. Nuo šiol bus paprasta ir lengva vaikams pasiekti naujausias ir geriausias lietuviškas animacijas. Programėlė sukurta taip, kad ja galėtų naudotis net patys mažiausieji. Vienas paspaudimas ir spalvingos animacijos atgyja tavo telefono ar planšetinio kompiuterio ekrane! Programėlėje galima rasti visas Tilidūda daineles, o jau visai netrukus pasirodys ir naujausias Animotukas.lt pasakų projektas.

Mūsų tikslas atgaivinti ir puoselėti tikrą lietuvišką animaciją vaikams ir jų tėveliams. Norėdami, kad šis unikalus produktas visus pasiektų, nuolat stengiamės jį pateikti įdomesnėmis ir praktiškesnėmis formomis. Projektą „Lietuvių pasakojamosios tautosakos pažinimo stiprinimas taikant šiuolaikines medijas ir kompiuterinės animacijos technologijas dalinai finansavimo Lietuvos Kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Esame jiems labai dėkingi ir džiaugiamės, jog mūsų kuriama animacija yra plačiai pripažįstama ir šiltai sutinkama. Lietuviška animacija vaikams tavo telefone!