„Animotuko dirbtuvėlės“ – vieta, kur gali svajoti!

Mielieji bičiuliai, šiame dienoraščio lape norime pasidalinti apie mus itin džiuginančias visai neseniai Prienų Justino Marcinkevičiaus bibliotekoje įvykusias pirmąsias „Animotuko dirbtuvėles"

Animotuko komanda jau kuris laikas svajojo susitikti su savo gerbėjais – mažaisiais animacijų žiūrovais. Gerai žinomų Animotuko animacijų iliustratorė ir dirbtuvėlių vedėja Eglė Uleckienė, kaip ir likusi komanda, atidžiai ruošėsi ir svarstė, ką pateikti mažiesiems, šiose Animotuko dirbtuvėlėse kad jie iš tiesų kažką išmoktų ir sužinotų. Norėjome, kad kiekvienas dalyvis turėtų galimybę prisiliesti prie magiško veikėjų kūrimo pasaulio. Šiame pasaulyje mes gyvename kasdien ir svajojame juo pasidalinti. Ilgai lauktas ir išsvajotas susitikimas įvyko Prienuose šių metų spalio pabaigoje. Čia mus be galo svetingai ir šiltai pasitiko nuostabios Justino Marcinkevičiaus bibliotekos darbuotojos.

Dirbtuvėlių metu mažieji dalyviai turėjo galimybę pamatyti ir paklausyti Animotuko pasakėlių, Tilidūda" dainelių. Buvo labai smagu stebėti, kaip vaikučiai iš pradžių nemokėję dainelės žodžių, jau dainos pabaigoje smagiai dainavo ir atkartojo gyvūnėlių garsus iš dainelės „Aš turėjau gaidį”. Visuomet žinojome, kad vaikai pilni idėjų ir norų, tačiau jie ir vėl mus nustebino savo žingeidumu ir įsitraukimu. Juose slypi suaugusiems jau sunkiai suprantamas natūralus, tyras, be jokių užmojų smalsumas. Atrodo, kad jie sugeba džiaugtis mažiausiomis smulkmenomis. Tad mažiesiems gavus užduotį susikurti savo animacijų veikėją, jų vaizduotė liejosi laisvai. Pamatėme tokių gyvūnėlių, kurių kažin ar patys sugalvotume. O svarbiausia, pamatėme nuostabias vaikučių šypsenas, kurios mus įkvepia kurti ir judėti toliau.

Labai džiaugiamės galėdami dalintis savo patirtimi ir kurti erdvę vaikams, kurioje jie gali laisvai atsiskleisti, įgyti naujų įgūdžių, išgirsti naujų dalykų ir tiesiog būti laimingi. Pamatę tiek linksmų veidų ir išgirdę tiek teigiamų atsiliepimų, turime planų ateityje organizuoti ir daugiau renginukų, tad laukite naujienų! Iki kitų susitikimų!


_DSC7132 _DSC7173 _DSC7210