Prenumeruok lietuvišką animaciją Animotuko TV ir padėk jai augti

Mielieji Animotuko ir Animotuko TV drauai, šiandien turime džiugių naujienų. Animotuko TV Youtube paskyrasulaukė 1000-jo prenumeratoriaus. Esame labai laimingi dėl vis labiau augančio susidomėjimo. Visų magiškųjų pasakų ir linksmųjų dainelių mėgėjų, norime paprašyti skirti laiko ir prenumeruoti mūsų kanalą šioje sistemoje. Gal to ir nežinote, bet galite labai stipriai prisidėti prie animacijos vaikams Lietuvoje skatinimo ir kūrimo.

Lietuvišką animaciją vaikams Animotuko TV kuriame jau kelis metus. Ši idėja kilo netikėtai ir natūraliai pajutus kokybiškos, draugiškos animacijos mažiesiems trūkumą. Kaip jau esame sakę: „Pradžioje tautosaka sklido iš lūpų į lūpas, vėliau buvo užrašyta, o dabar atėjo laikas jai persikelti į naujas erdves, pakeisti formą ir kitokiu, netradiciniu būdu, perteikti jauniausiajai kartai nuo seno saugotas lietuviškąsias vertybes“. Nuoširdžiai tikime, kad tai ir darome. Sulaukiame išties daug labai teigiamų atsiliepimų ir pageidavimų. Mažieji žiūrovai mūsų kūrinius sužiūri itin greit ir nori vis daugiau. Esame labai laimingi galėdami suteikti tiek daug džiaugsmo mažiesiems. O dar labiau, kad matome, jog mūsų žiūrovų šeimos bendrauja kalbasi ir gilinasi į animacijų turinį.

animotuko tv

Sulaukę tūkstantojo Animotuko TV animacijų prenumeratoriaus, norime paskatinti visus lietuviškos animacijos gerbėjus, nesustoti ir prenumeruoti, pasidalinti šia žinute su savo draugais. Jūs ne tik būsite pirmieji pamatę naujausias animacijas, sulauksite prizų siurprizų, turėsite galimybę stebėti animacijas HD formatu, bet taip pat prisidėsite prie lietuviškos animacijos kūrimo daug daugiau nei patys įsivaizduojate. Lietuvoje yra iš ties ne daug projektų remiančių lietuvišką animaciją. Nors animacijos kūrimas yra labai ilgas, brangus kūrybinis ir technologinis procesas, mes stengiamės padaryti ją prieinamą visiem. Tai padaryti galite ir Jūs. Parodykime, jog mums lietuviška animacija yra reikalinga. Prenumeruokite mūsų kanalą Youtube sistemoje, spauskite patinka po animacijomis, palikite komentarą, įsitraukite jas į savo grojaraščius. Taip galėsi džiaugtis animacija ir linksmomis akimirkomis kiekvieną dieną, o mums padėsite skleisti žinią, jog lietuviškos dainelės, pasakos, tautosaka ir animacija yra išties reikalingos!

Kuriame ir dėkojame visiems mūsų dideliems ir mažiesiems Animotuko TV draugams bei siunčiame šilčiausius linkėjimus!

animaciju kurejai