Animotuko krautuvėlė jau čia!

Mielieji Animotuko bičiuliai, jau kuris laikas susilaukiame užklausų apie atributiką, knygeles ir įvairiausius daikčiukus su mūsų veikėjais. Todėl ilgai dirbę ir kūrę galime pagaliau Jums pristatyti mūsų elektroninę parduotuvę – Animotuko Krautuvėlę!


Labai džiaugiames susilaukdami daug dėmesio mūsų animacijoms ir kūrybinėms dirbtuvėlėms vaikams, tačiau norime su savo mažaisiai bičiuliais dalinti dar daugiau akimirkų! Po nuostabaus laiko Vilniaus knygų mugėje įsitikinome, kaip stipriai Jūs laukiate mūsų veikėjų savo namuose.


Tilidūda dainelės - O tai arklys, dainelės filmukai vaikams

Esame Jums paruošę užduotėlių ir spalvinio knygelę “Tindi Rindi Riuška”, kurioje rasite dar niekur nematytų Animotuko spalvinimo lapų, užduotėlių skirtų pažinti skaičius, lavinančių mastymą ir motoriką, spalvinimo knygelėje Jus pasitiks gausus būrys žaismingų lipdukų bei “Tindi Rindi Riuška” plakatas. Knygelė atspausdinta iš itin kokybiško popieriaus tad ją spalvoti galima ir su akvarele!


plakatas vaikams dekoracija

Ir tai dar ne viskas, Animotuko Krautuvėlė Jums pasiūlys spalvingus bei linksmus plakatus vaikų kambario dekoracijoms su mūsų veikėjais! Čia Pelėda keliaus į tolimus ir egzotiškus nuotykius, Arkliukas gaudys iš dangaus krentančias svajones, Voverytė su savo nauju draugu linksmai pramogaus, o pasibaigus linksmai ir nuotaikingai dienai Šarkiukas padūduos jaukią lopšinę.


ugio liniuote tiliduda

Taip pat pristatatome Jums ūgio liniuotę, kuri padės pasiekti mėnulį, o gal sūrį? Tai puiki kambario puošmena, kuri ne tik pagyvins vaikų kambario interjerą, bet ir leis stebėti ir džiaugtis mažųjų augimo progresu. Ši ūgio liniuotė ne tik puiki puošmena Jūsų namams, bet ir puiki dovana krikštynų ar kokia kita džiugia proga. Aukime kartu!


Norime skatinti saugią, draugišką, spalvotą bei šiltą vaikstę, todėl tikimės, kad su džiaugsmu priimsite mūsų puosėletus, svajotus ir ilgai kurtus veikėjus į savo šeimas. Kartu keliausime į naujus nuotykius ir atrasime vis kažką naujo ir netikėto!


Animotuko Krautuvėlę rasite čia.