Veikėjų spalvinimas – viena iš Animotuko pramogų vaikams

Sveiki! Noriu pasidalinti puikia žinia – mano skiltyje „Siuntinukai“ rasite daug spalvinimo paveikslėlių. Juos galite parsiųsti ir atsispausdinti, kiek tik norite. Paveikslėlių pasirinkimą ketinu pastoviai papildyti, kad mažiesiems mano draugams nebūtų nuobodu ir kiekvieno mėgstamiausias herojus atsirastų tarp jų. O vėliau rengsiu ir konkursus, todėl sekite naujienas!

Kaip atsirado spalvinimo paveikslėlių idėja? Kartą, dailininkėms bekuriant filmukus, atėjo mergaitė vardu Saulė. Dailininkės davė Saulei paspalvinti savo nupieštus dainelių veikėjų eskizus ir pamatė, kad jai tai labai patiko.

Spalvinimo paveikslelis, animotukas, jonas, tiliduda daineleSpalvinimo paveikslelis, tiliduda, animotukasspalvinimo paveikslelis, tiliduda, animotukas

Paieškojusios internete, dailininkės nusprendė, kad lietuviškų spalvinimo paveikslėlių tikrai trūksta. Todėl nutarė – kai tik atsiras puslapis, kuriame bus visi filmukai, atsiras ir spalvinimo paveikslėliai vaikams. Ir štai jie jau čia!

Sugalvoję, kad vaikams reikia spalvinimo paveikslėlių, ir juos nupiešę, animacinių filmukų kūrėjai nusprendė juos išbandyti – nunešė vaikams į darželį. Vaikai, pažiūrėję filmukus, puolė spalvinti veikėjus. Kūrėjams labai patiko toks vaikų noras užsiimti šiuo darbeliu. O vaikams labiausiai patiko tie gyvūnai, kuriuos patys pažįsta, augina arba turi tokių žaislų – arklys, avis, elnias ir kiti. Taigi, visi nusprendė - paveikslėliai "Animotuke" tikrai bus!

Dailininkės papasakojo, kad vaikams spalvinti yra labai naudinga – tai išlaisvina jų fantaziją, mintis, sukuria laisvę patiems pasirinkti spalvas, todėl taip vaikai kuria. Taigi, kviečiame visus vaikus siųstis, spausdintis paveikslėlius ir spalvinti kiek tik širdis geidžia!