Kurkime lietuvišką animaciją kartu!

Animotuko komanda geriausiai žinoma kaip lietuviškos animacijos kūrėjai. O ją kuriame jau 5 metus! Per tą laiką ne tik kūrėme lietuviškas dainelių, pasakų, įvairių nuotykių animacijas tačiau ir skyrėme daug dėmesio kokybiškai vaikų edukacijai.


animacijos kūrybinės dirbtuvės

Nuo pat mūsų veiklos pradžios siekėme, kad vaikai įdomiais būdais susipažintų su tautosaka jiems priimtina ir šiuolaikine formą. Dažnai girdime, kad žiūrėdami mūsų filmukus vaikai išmoksta naujų žodžių, pradeda pažinti gyvūnus, noriai dainuoja ir nuostabiai leidžia laiką. Ir tai girdėti labai šildo mūsų širdis, nes pildosi mūsų svajonės - sudominti ir padėti vaikams tobulėti. Siekdami šių svajonių, nuolat dalinamės užduotėlėmis ir kitu edukaciniu turiniu savo Facebook paskyroje, 2kurioje turime visą būrį Animotuko draugų, pradėjome organizuoti ir kūrybines animacijos dirbtuves. Pamatėme be galo didelį vaikų susidomėjimą, kurie nustebę didelėmis akytėmis žiūrėjo į mus, kai suvokė kiek daug kantrybės reikalauja jų taip mėgstami animaciniai filmukai. Taip prasidėjo mūsų kelionės ne tik po didžiuosius Lietuvos miestus, masinius renginius, tačiau ir su dideliu džiaugsmu važiavome į mažesnių Lietuvos miestelių kultūros centrus, muziejus, vaikų bibliotekas. Sutikome daug naujų draugų ir bendraminčių!


O ateityje laukia dar daugiau nuotykių: naujos dainelės, dirbtuvėlės, interaktyvūs edukacijos projektai. Visą tai norime daryti su Jūsų idėjomis ir bendrai kurti lietuviškos edukacijos vaikams ateitį. Todėl kviečiame prisijungti prie Animotuko Patreon paskyros . Čia planuojame labai artimai bendrauti su visais norinčiais prisidėti prie įdomių ir nuotaikingų edukacinių projektų vystymo, o gal tiesiog palaikyti Lietuvos kūrėjus.


animotuko komanda